KONST / Litografier / Grafiskt blad 11565547
nr 1156 5547
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 23/50, bladets mått: 44x66
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
måndag 22 januari 2018
kl 18:27:20